//^^LosT^^\\
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

//^^LosT^^\\

LostTLandınıZ!..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Issız Gece

3 posters
YazarMesaj
Sawyer Ford

Issız Gece Empty
MesajKonu: Issız Gece   Issız Gece EmptyCuma Tem. 18, 2008 12:53 pm

Karanlıktaki siluet ağır adımlarla yürüyordu.Bu akşam kendini belki biraz fazla riske atmıştı ama Benjamin onunla buluşmak istiyordu acaba bu kadar önemli olan ne diye düşündü.Acaba bu bir tuzakmıydı...

İki adım geride yerde bulduğu iri sopayla beraber şimdi adımlarıda soluklarıda çok hızlıydı.Dakikalar sonra buluşma saatleri gelecekti.Karanlıkta fenersiz o kadar azalmıştıki görüş mesafesi işaretli ağacı bile göremeyebilirdi. Taki ona çarpana kadar... Sawyer yavaşça yerden kalktı.Alnı o kadar sızlıyorduki acıdan sopasınıda yere düşürmüştü."Ah aptal ağaç seni değil işaretlenmiş ağacı arıyorum ben" diye sayıkladı o kadar acıyorduki alnı basbas küfür ediyordu şimdi, sopasını tekrar eline aldı tam yola çıkacaktı ki ağacın üzerine kazınmış "X" işareti dikkatini çekti,evet bu ağaçtan üç sonraki kayanın arkasında buluşacaklardı.

Sawyer hızını biraz daha arttırdı koşmuyordu ama koşarcasına yürüyordu.Ayakları yerdeki kalın köklere ve taşlara takılıyordu ve düşme tehlikesi geçiriyordu her seferinde en sonunda buluşacakları yere gelmişti.Ama henüz Benjamin ortalıkta yoktu. "Neredesin seni kahrolasıca..." bir ton küfür savurmaya başlamıştı etrafa ağaca çarptığında alnında açılan yara büyümüştü şimdi uzun sessiz beklemeye devam etti Sawyer......
Benjamin Linus
Yerli Grup Lideri
Benjamin Linus

Erkek
Nerden[RPG] : Adadan o_0
Meslek : Yerlilerin Lideri/Araştırmacı
Rp Sevgilisi : Yok ve eminim olmayacak da :D

Issız Gece Empty
MesajKonu: Geri: Issız Gece   Issız Gece EmptyCuma Tem. 18, 2008 1:29 pm

Zifiri karanlığın içinde James'ı bekleyen Benjamin bir çarpma sesinin geldiğini duyunca irkildi. Mavi ve iri gözleri korkuyla bir anda açıldı. Çünkü ada bu saatlerde güvenli olmazdı, hele de kendisinden gizli işler çevrildiği zaman. Sanki hissederdi bir şeylerin gizlendiğini. Fakat Ben, adadan gizli çok iş çevirmezdi. Çünkü o adanın sadık ve güvenilir bir sakiniydi.

Benjamin sesin geldiği yöne doğru koşar adımlarla yürüdü. Önünü görmekte zorluk çekiyordu fakat el fenerini yakamazdı çünkü yerini belli edebilirdi. Bu onun sonu olabilirdi. Aklındaki düşünce bulutundaki fikirleri son bir kez gözden geçirirken bulunduğu çalılığın birkaç adım ötesinde James'ın bir yandan alnını tutup bir yandan da
"X" olarak işaretlenmiş ağacın orda Ben'e "Neredesin seni kahrolasıca..." deyip bir ton küfür savurduğunu duydu. Bu hiç hoşuna gitmemişti. Ben'in aklında yine sinsi bir plan oluşmuştu bunun ardından. James'a dersini vermeliydi.

Belinde bulundurduğu silahı çıkardı ve sonra sessiz adımlarla James'ın arkasına yaklaştı. Ben'i fark etmediği James'ın her halinden anlaşılıyordu. Ben, yine sessiz bir şekilde silahını kaldırdı ve James'ın sırtına dayadı. James bir an yerinden sıçramıştı. O şoka girmiş bir haldeydi fakat Benjamin ciddiyetini bozmadan sinsice sırıtıyordu. Ben fazla uzatmadan silahını kaldırdı ve
"Korkma James, benim." dedi ve yüzündeki gülümsemenin silinmesinin ardından daha da ciddi bir ifade takınarak "Bir daha bana ve aileme küfür edersen sonucunda ne olacağını öğrenmişsindir sanırsam James. Yok eğer anlamadıysan kendimden şüphelenmeye başlayacağım. Fazla mı nazik davrandım yoksa?" diye ekledi. Mavi ve iri gözleri yine büyümüştü. Bu sever James'ın gözlerine odaklanmışlardı. Ciddiyetini hiç bozmuyordu Ben. Çünkü eğer ciddi olmazsa insanların üzerindeki otoritesinin sarsılabileceğinden korkuyordu.
Sawyer Ford

Issız Gece Empty
MesajKonu: Geri: Issız Gece   Issız Gece EmptyÇarş. Tem. 23, 2008 2:56 am

"Anladım sanırım" diye güldü James ve Benjamin'e döndü "Ee beni niye buraya çağırdın bu gece yarısı sanırım anlamışsındır buraya gelirken başıma gelenlerin neler olduğunu eğer değersiz birşeyse bilki Benjamin senle işbirliğimiz burada bitecektir.Ancak değerli birşey ise yaralarımı unutabilirim"Yerdne bir taş aldı ve gökyüzüne doğru fırlattı dolunayın altında ağzını bıçak açmayan Benjamin keşke konuşsada sıcacık yerime dönsem diye düşünüyordu Sawyer gecenin karanlığı daha fazla bastırıyordu uğultular her yeri sarmıştı.
Benjamin Linus
Yerli Grup Lideri
Benjamin Linus

Erkek

Issız Gece Empty
MesajKonu: Geri: Issız Gece   Issız Gece EmptyÇarş. Tem. 23, 2008 3:47 am

Benjamin o sırada sinsice sırıtıyordu sadece. Çünkü James'ı çok iyi tanıdığını biliyordu. Şimdi tek istediği rahatına kavuşmaktı belli ki. Ben'de inat yaparcasına yavaştan alıyordu her şeyi. Ama tek istediği onunla bir an evvel anlaşma yapmaktı. Bu yüzden belindeki silahı aldı ve James'a uzattı. Bu yapabileceği en saçma şey olabilirdi ama onun güvenini kazanmak zorundaydı. Her zamanki taktiğini uygulamaya mecburdu bu yüzden. James silahı aldıktan sonra Benajmin ciddi ifadesini yine takınarak

"Biliyorsun ki çok da güvenli bir yerde yaşamıyorum. O yüzden silaha ihtiyacın olabilir James. Şimdi lütfen soru sormadan beni dinle." dedi. Sonra derin bir nefes alarak tekrar konuşmaya başladı.

"Bu adadan ayrılmanı istemek zorundayım James. Ama merak etme zaten geri döneceksin. Geri dönüşün Oceanic 815 ile olacak bunu sakın unutma. Seni bekliyor olacağım James. Ama şimdi gitmen gerek. Olabildiğince dikkatli olmalısın, hiç kimseye bir şey çaktırmaman gerek. Zaten neler olacağını tahmin etmeni beklemiyorum. Bineceğin uçakta casusum olacak, adı Sindy. Sakın vazgeçeyim deme James. Seni öldürürüm, çok ciddiyim. Sormak istediğin bir şey varsa şimdi sor. Çünkü benim insanlarım toplantı yapmak için beni bekliyorlar."

Gözleri yine korkunç bir şekilde büyümüştü. Ciddiyetini asla bozmuyordu. James'ın vereceği cevap çok değerliydi.
Lesie Seaman
Yerli
Lesie Seaman

Kadın
Nerden[RPG] : Ada
Meslek : İletişim Subayı

Issız Gece Empty
MesajKonu: Geri: Issız Gece   Issız Gece EmptyPaz Ağus. 03, 2008 6:19 am

Benjamin son sözlerini söylerken Lesie bunu duymuştu. Oceanic 815'in ne olduğunu merak etmişti. Aralarındaki diyalogun devamını beklemeden iletişim binasına doğru yol aldı Lesie. Oceanic 815'nın bi uçak seferi olduğunu öğrenmişti. Demek ki uçak ya düşecek ya da uçağa casus yollanıp kaçırılacaktı. Lesie bunlarla ilgili hemen bilgilenmeliydi.
Benjamin Linus
Yerli Grup Lideri
Benjamin Linus

Erkek

Issız Gece Empty
MesajKonu: Geri: Issız Gece   Issız Gece EmptyPaz Ağus. 03, 2008 9:16 am

James uçakla gelmeyi kabul eder etmez Benjamin silahını James'tan geri aldı. Çünkü orman tehlikeliydi ve geri dönerken zorluk çıkabilirdi. Dikkatli davranarak barınaklara dönünce Ben, James'ı denizaltı ile yoladı. Hemen ardından Lesie 'ye haber verip iletişim istasyonuna geleceğini haber verdi. Araştırmalara başlamaları gerekliydi. Geç kalırlarsa problem çıkabilirdi ve karışıklık olurdu. Benjamin silahını doldurdu ve hemen ardından yanına biraz su ve yiyecek aldıktan sonra istasyona gitmek üzere yola çıktı.

out: Can epeydir girmiyor girmeyecek gibi. O yüzden onu yönlendirmek zorunda kaldım Very Happy Hatam için özür dilerim Wink

Issız Gece
1 sayfadaki 1 sayfası